Krūšu plastiskās operācijas

Krūšu palielināšana – augmentācija

Ja krūtis šķiet pārāk mazas vai tās nav simetriskas, ja jāatjauno to zudušais apjoms ,piemēram , pēc bērna zīdīšanas vai ievērojama svara zuduma – labākais risinājums ir krūšu augmentācija.

Plastisko operāciju veic, silikona implantus ievietojot zem krūšu dziedzeriem vai muskuļiem. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, silikona implantiem ir ļoti ilgs garantijas laiks, tie nerada audzēju risku, nav alerģiski un netraucē grūtniecībai – sieviete pēc krūšu plastikas var zīdīt bērnu. Grieziena vietas var veidot dabiskajā krokā zem krūtīm, padusēs vai apkārt krūšu gala oreolai, rētas ir gandrīz nemanāmas. Operāciju veic vispārējā anestēzijā, pēc operācijas klīnikā jāuzturas diennakti, mēnesi jānēsā speciāls krūšturis.

Krūšu pacelšana – mastopeksija

Ja krūtis ir zaudējušas formu, bet saglabājušas vēlamo izmēru, krūšu pacelšana var tās uzlabot, nepielietojot implantus un neaizskarot krūšu dziedzerus.

Operācija ļauj pacelt jebkura lieluma krūtis, taču sievietēm ar mazām krūtīm efekts būs ilgstošāks. Operāciju veic vispārējā anestēzijā, pēc operācijas klīnikā jāuzturas diennakti, mēnesi jānēsā speciāls krūšturis.

Krūšu samazināšana – redukcija

Ne visas sievietes vēlas, lai viņu krūtis būtu lielas. Pārlieku lielas krūtis ar laiku var radīt stājas un elpošanas traucējumus, sāpes muguras un kakla rajonā.

Veicot krūšu samazināšanas operāciju, ķirurgs izņem liekos taukus un dziedzeru audus, kā arī pārvieto krūšu galu un tā oreolu uz jaunu vietu, veidojot krūšu formu. Operāciju veic vispārējā anestēzijā, pēc operācijas klīnikā jāuzturas diennakti, mēnesi jānēsā speciāls krūšturis.